+905388401638

info@spotankara.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Firmamız ikinci el eşya alım – satım sektöründe en kaliteli hizmet anlayışına sahip firmalar arasında en iyiler arasında yer almaktadır. Vizyonumuz her daim müşterilerimizin refahının yükseltmeye destek sağlamaktır. %100 müşteri memnuniyeti ve güven duygusunu her daim veren firmamız aynı zamanda gereksinimlerinize yönelik çözümler üretmekteyiz. Alım – satım sürecinde müşteri desteği ilkeleriyle ve misyonuyla hizmet vermeyi kendimize amaç edinmekteyiz.

Alanlarında uzman ekip kadromuz ile etik ilkeler doğrultusunda çalışmalarımıza her geçen gün bir şeyler katmaktayız. Böylelikle ikinci el eşya sektöründe yerimizi en iyiler arasında korumayı başarmış durumundayız.

Eşyalarınızı satmak veya uygun fiyatlı ikinci el eşyalar arasında gereksinimlerinizi karşılamak istiyorsanız, iletişim adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Profesyonel ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız, sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Keşif, fiyatlandırma, nakliye, kurulum hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmaya her geçen gün devam etmekteyiz. Spot Ankara olarak verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, en kısa sürede bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

vision

MİSYONUMUZ

Ankara ikinci el eşya alım satım sektöründe olan firmamız en başta kalite ve güvenilirliği misyon edinmiştir. Bu sektörde yıllardır hiçbir problem yaşamadan sizlerle birlikte olan firmamızın en önem verdiği diğer bir misyon ise fiyatlandırma kısmındadır. Ürünleri kontrol etmek en iyi şekilde alımını ve satımını sağlamak önemli görevlerimizden biridir. Sizlere daha sonrasında satacağımız eşyaların kusursuz olması bizim önceliklerimizdendir.

vision

VİZYONUMUZ

Ankara spot ikinci el eşya alım satım yapan firmamız geleceği hedeflemiş ve hep ileriye gitme çabasıyla işlerine sarılan, gözünü hep en iyiye dikmiş olan bir kuruluştur. Vizyonumuz her daim "daha" ların üstüne kuruludur. Daha iyi hizmet, daha kaliteli eşyalar, daha uygun fiyatlar olarak vizyonumuzu oluşturmuş durumundayız. Her zaman en iyi fiyat garantisi ve en yüksek fiyattan ürünlerinizi almayı hedefleyen firmamız daima daha da ileri gidecektir.

DEVAMI

Bizi Arayın +905388401638

Bizi Arayın +905388401638

Demetgül Mah. 413 Cad. Eski 9 Sokaka No: 17 Yenimahalle Ankara
+905388401638
info@spotankara.com

Her Hakkı Saklıdır. Ertuğ Spot

Ankara ikinci el eşya alım ve eşya satım hizmetleri sunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ